روشهای ارسال

نحوه ارسال کالا به شرح زیر می باشد :

ارسال برای تهران

ارسال از طریق پیک موتوری

این گزینه مشمول ارسال رایگان نمی باشد و هزینه پیک درب منزل دریافت می شود.

برای شهر تهران بهترین گزینه انتخاب پیک موتوری می باشد. هزینه ارسال با پیک با توجه به مناطق مختلف شهر تهران مختلف است. سفارش هایی که دارای حجم و تعداد زیاد می باشد توسط وانت بار و آژانس صورت

 می گیرد گروه صنعتی شمس جهت رفاه مشتریان خود قبل از ارسال کالا هماهنگی لازم را با خریدار از طریق تماس تلفنی انجام می‌دهد.

 

ارسال برای شهرهای خارج از شهر تهران و شهرستان

 

ارسال پستی

این روش ارسال، یکی از مطمئن ترین و سریعترین روشهای حمل و نقل کالا در کشور می باشد. مزیت بزرگ این روش نسبت به روش باربری برای شهرستان‌ها تحویل کالاهای ارسالی درب منزل می‌باشد

زمان تحویل سفارشات با روش ارسال پیشتاز به فاصله و مسافت تحویل گیرنده از محل فروشگاه بستگی دارد که

در استانهای همجوار بین 1 تا 2 روز کاری و استانهای دورتر 3 الی 4 روز کاری زمان نیاز دارد

شرکت پست جمهوری اسلامی دارای سیستمی یکپارچهای است که رهگیری مرسولات پستی را در هر زمان از شبانه روز فراهم می آورد.

باربری

شرکت های حمل و نقل و ارسال کالا دارای قدمت طولانی در ایران می باشند که بسیار مناسب حمل و نقل لوازم و ابزارهای سنگین یا بزرگ و بسته بندی‌های حجیم است. هزینه‌ی کالاهایی که مبالغ آنها سیصد هزار تومان کمتر باشد به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل) دریافت خواهد شد. روش ارسال از طریق باربری تنها ویژه سفارش‌هایی است که شهر مقصد دارای شرکت باربری باشد و در غیر این صورت بسته مورد نظر به نزدیک ترین شهر به شهر مقصد که دارای باربری باشد ارسال می‌شود.

تمامی سفارش‌ها ثبت شده در گروه صنعتی شمس به صورت رایگان به انبار شرکت حمل و نقل در تهران تحویل داده خواهد شد.

چگونه از آماده شدن سفارشات خود مطلع شویم؟

برای این کار24 تا 48 ساعت بعد نهایی کردن سفارش خود به پروفایل کاربری خود مراجعه کرده و مشخصات بارنامه‌ی خود را دریافت نموده سپس از طریق شماره بارنامه درج شده سفارش خود را پیگیری نمایید. لازم به ذکر است که اغلب شرکت‌های حمل نقل پس از دریافت مرسوله، تحویل گیرنده را از طریق پیامک و یا تماس تلفنی مطلع می‌نماید.

در چه صورت سفارشات ما ارسال خواهد شد؟

سفارش‌های شهرستان‌ها پس از ثبت دقیق اطلاعات و تسویه حساب کامل ارسال خواهد شد.

بسته بندی سفارشات چگونه است؟

سفارش‌هایی که تعداد آنها زیاد بوده و قابلیت قرار دادن در کنار یکدیگر را داشته باشند داخل کاتن بسته بندی خواهد شد و کالاهایی که تکی بوده و یه خود دارای بسته بندی مناسب می‌باشند با همان بسته بندی ارسال خواهد شد.

شرکت های حمل و نقل از چه وسیله‌ی حمل و نقلی استفاده می‌کنند؟

کامیون ، تریلی ، وانت

باتوجه به ساعت حمل بار بسته سفارش ما چه موقع حمل شده و کی به دست ما می رسد؟

به طور معمول عملایت بارگیری توسط شرکت باربری در ساعات 8 شب به بعد انجام می‌شود و بسته به نوع شهر و زمان بارگیری بسته شما ظرف مدت 24 الی 72 ساعت بعد تحویل داده خواهد شد.

هزینه ارسال بار بر عهده چه کسی است؟

هزینه باربری به طور کامل بر عهده مشتری می باشد.

سفارشم ثبت نهایی شده ولی از ساعت ثبت شده در وب سایت برای ارسال سفارش گذشته است و من برای دریافت بسته عجله دارم آیا راهی برای ارسال سریع تر وجود دارد؟

بله. در صورت موجود بودن کالا در انبار شرکت و به درخواست مشتری، می توان بسته را جداگانه به باربری ارسال نمود که در این صورت هزینه حمل تا باربری بر عهده مشتری است.

شهر من از شهرهایی است که باربری طرف قرارداد شما به آن بار ارسال نمی کند؟

شما می‌توانید نزدیک ترین شهر به شهر خود را انتخاب نمایید و یا دیگر روش‌های ارسال را انتخاب نمایید.

 

 

نحوه ارسال از طریق تیپاکس

تیپاکس نام سرویس پستی سریعی است که تمام مرسولات را با سریعترین روش ممکن از 12 الی 72 ساعت به دست مشتریان می رساند.

این شرکت دارای بیش از 50 سال سابقه کاری در این زمینه بوده و تمام کالای ارسالی را قبل از ارسال بیمه می کند تا هر دو طرف (فروشنده و مشتری) در صورت بروز اتفاقات ناشی از عوامل طبیعی و یا غیر طبیعی دچار زیان مالی نگردند تیپاکس بهترین گزینه برای ارسال کالاهایی سبک و ارزشمند و از نظر سرعت و امنیت بهترین گزینه می باشد

روش ارسال از طریق تیپاکس تنها ویژه سفارش‌هایی است که شهر مقصد دارای شعب تیپاکس باشد و در غیر این صورت بسته مورد نظر به نزدیک ترین شهر به شهر مقصد که دارای تیپاکس باشد ارسال و یا، با هماهنگی لازم از طریق روش‌های دیگر ارسال می‌شود شهرهایی که دارای شعب تیپاکس می‌باشند به شرح زیر است

آستارا - آمل - ابهر و خرمدره - اراک - اردبیل - ارومیه - اصفهان - انزلی - اهواز - بابل - بابلسر - بجنورد - بناب - بهشهر - بروجرد - تاکستان - تالش - تبریز - تنکابن - چالوس - خرم آباد -دامغان - دزفول - دورود - رامسر - رشت - رفسنجان - رودسر - رودبار - زاهدان - زرند- زنجان - ساری - ساوه - سبزوار - سمنان - سنندج - شاهرود - شاهین شهر - شوشتر - شهرضا - شهرکرد - شهر صنعتی البرز - شیراز - شیروان - صومعه سرا - علی آباد - فسا - فومن - قائمشهر - قروه - قزوین - قم - کازرون - کاشان - کرج - کرمان - کرمانشاه - گرگان - گنبد - لاهیجان -لنگرود - مراغه - مرودشت - مشهد - ملایر - مهاباد - میاندوآب - میبد - نجف آباد - نکا - نهاوند - نیشابور - همدان - یزد شهرهای راه دور(تحویل 48 ساعته): آبادان - اسلام آباد غرب - ایلام - بجنورد -بندرعباس - شیروان - بوشهر - بیرجند - بوکان - تربت حیدریه - سیرجان جیرفت - فسا - قوچان - کازرون - گناباد - یاسوج - جهرم - زاهدان - لار

برای مشاهده لیست کامل شهر به سایت تیپاکس مراجعه فرمائید

لازم به ذکر است که گروه صنعتی شمس برای جلب رضایت شما، بسته‌های تمامی سفارش های ثبت شده برای ارسال از طریق تیپاکس را به صورت رایگان به انبار شرکت تیپاکس در تهران تحویل می‌دهد.

در چه صورت سفارشات ما ارسال خواهد شد؟

سفارش‌های شهرستان‌ها پس از ثبت دقیق اطلاعات و تسویه حساب کامل ارسال خواهد شد.

بسته بندی سفارشات چگونه است؟

سفارش‌هایی که تعداد آنها زیاد بوده و قابلیت قرار دادن در کنار یکدیگر را داشته باشند داخل کاتن بسته بندی خواهد شد و کالاهایی که تکی بوده و خود دارای بسته بندی مناسب می‌باشند با همان بسته بندی ارسال خواهد شد.

شهر من از شهرهایی است که دارای شعب تیپاکس نمی‌باشد؟

شما می‌توانید نزدیک ترین شهر به شهر خود را انتخاب نمایید و یا دیگر روش‌های ارسال را انتخاب نمایید.

 

نحوه ارسال از طریق راه آهن (انبار توشه)

ارسال از طریق راه آهن (انبار توشه) انبار توشه نام یکی از شرکت‌های حمل نقل می‌باشد که کالاهای خود را از طریق قطار مسافربری جابجا می‌نماید. ارسال از طریق راه آهن یکی از مطمئن ترین روش ارسال است که تمام کالای ارسالی را قبل از ارسال بیمه می کند تا هر دو طرف (فروشنده و مشتری) در صورت بروز اتفاقات ناشی از عوامل طبیعی و یا غیر طبیعی دچار زیان مالی نگردند

 

نحوه ارسال از طریق ترمینال اتوبوس رانی

ارسال توسط ترمینال های شهر تهران به درخواست مشتری صورت می گیرد و برای کالاهای نیمه سنگین با مقصد هایی که دارای دفتر تیپاکس و باربری نمی باشند بسیار مناسب خواهد بود.

مرسولات عموماً ظرف 24 الی 48  ساعت بدست مشتری خواهد رسید.

کالاهایی که توسط اتوبوس حمل می گردند به صورت پس‌کرایه ارسال خواهد شد ( کلیه هزینه های ارسال پس کرایه می باشد ) لازم به ذکر است در تمامی حالات هزینه حمل از ترمینال تا شهر مقصد به صورت پس کرایه دریافت می‌شود. مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت ارسال خواهند شد.

نکته : ارسال توسط ترمینال ممکن است شامل هزینه چرخی (داخل خود ترمینال) نیز شود که به هزینه بار اضافه و در هنگام تحویل کالا از مشتری اخذ می شود.

هزینه‌ی ارسال توسط ترمینال بر مبنای حجم ، اندازه کالا بوده و نحوه‌ی محاسبه آن متغیر می باشد

سوالات متداول:

ترمینال از چه وسیله‌ی حمل و نقلی استفاده می‌کنند؟

اتوبوس

باتوجه به ساعت حمل بار بسته سفارش ما چه موقع حمل شده و کی به دست ما می رسد؟

به طور معمول بارگیری توسط ترمینال 2 بار در روز انجام می‌شود و بسته به نوع شهر و زمان بارگیری بسته شما ظرف مدت 24 الی 72 ساعت بعد تحویل داده خواهد شد

شهر من از شهرهایی است که دارای ترمینال مسافربری نمی‌باشد؟

شما می‌توانید نزدیک ترین شهر به شهر خود را انتخاب نمایید و یا دیگر روش‌های ارسال را انتخاب نمایید